ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Культурно-просвітницький центр РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»

Шановні викладачі, студенти, гості сайту! 7 квітня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було оголошено фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»! У конкурсі взяли участь 14 дівчат. Голосування тривало протягом 10 днів. Кожен бажаючий мав змогу віддати голос за свою фаворитку. Загалом за наших красунь проголосували 5231 раз! Усі дівчата, які брали участь у конкурсі неймовірно вродливі та талановиті. І кожна з них, безперечно, заслуговує прикрасити обкладинку будь якого глянцю!
І ось, нарешті, переможницю визначено! Набравши найбільшу кількість голосів (1202) нею стала магістрантка спеціальності «Хореографія» – Каріна Пушкіна!
Вітаємо Каріну з перемогою, бажаємо успіху та подальших перемог на життєвому шляху! У подарунок від адміністрації факультету Каріна отримує ФОТОСЕСІЮ від талановитого фотографа В’ячеслава Раушенбаха!