ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ – УЧАСНИКИ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»

В єдності – сила! Саме під таким гаслом 10 березня на Центральній площі міста відбулась молодіжна культурно-мистецька акція з нагоди відзначення 150-річчя з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. Активними учасниками акції стали студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету.

До присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій: «Шановна молодь – ініціатори проведення даної акції, саме від Вашої активної громадської позиції залежить доля нашої Батьківщини. Наша сила – це наша внутрішня єдність у прагненні до змін. Переконаний, що у нас вистачить віри і терпіння, щоб гідно відповісти на виклики сьогодення і збудувати сучасну, економічно розвинену, соціально-справедливу державу, в якій кожен громадянин матиме гідні умови для життя та праці».

Усі учасники акції дружними оплесками підтримали виступ вокального тріо «Гонта»,

молодіжний флешмоб «Моя Україна!» у виконанні студентів спеціальності «Хореографія» мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка і дружно підхопили: «Ще не вмерла України…» разом з народним самодіяльним ансамблем пісні та танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва.

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ – УЧАСНИКИ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ – УЧАСНИКИ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ – УЧАСНИКИ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «В ЄДНОСТІ – СИЛА!»

Україна – єдина! Слава Україні! Мир Україні!