ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ З КНР НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

СТУДЕНТИ З КНР НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

На факультеті мистецтв триває підготовка іноземних здобувачів ОС “магістр” спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво).
Китайські студенти активно долучилися до освітнього процесу, вдосконалюються професійно та формують нові загальні та фахові компетентності, передбачені освітньою програмою “Середня освіта (Музичне мистецтво)”. Магістранти з КНР вивчають українську культуру та інтегруються в українське освітнє середовище. Викладачі проводять синхронні віддалені заняття на платформі Zoom, додатково використовують інформаційно-освітнє середовище Moodle та інші інформаційно-комунікаційні технології задля забезпечення якісної вищої освіти.

Бажаємо подальших успіхів усім учасникам освітнього процесу!

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ «ДІВЧИНА З ОБКЛАДИНКИ»

Шановні викладачі, студенти, гості сайту! 7 квітня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було оголошено фотоконкурс «Дівчина з обкладинки»! У конкурсі взяли участь 14 дівчат. Голосування

АННА БІЛІЧЕНКО: “МОЄ ЗАХОПЛЕННЯ – МИСТЕЦТВО ФОТОГРАФІЇ!”АННА БІЛІЧЕНКО: “МОЄ ЗАХОПЛЕННЯ – МИСТЕЦТВО ФОТОГРАФІЇ!”

Я, Анна Біліченко, навчалась та закінчила ЗОШ №11 імені Миколи Бажана в місті Умань. Зараз навчаюсь в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті мистецтв, спеціальність – образотворче

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 9 липня свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, засновник та керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету