ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

2 червня в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету відбулась прем’єра танцювального проекту з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» студентів 21 та 24 груп напряму підготовки «Хореографія» «Панда кунг-фу».

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Першими глядачами вистави стали учні шкіл міста Діти – найщиріші глядачі та найсуворіші критики. Актова зала наповнилась дитячим сміхом, вигуками, оплесками. Діти переживали разом з учасниками вистави неймовірні пригоди героїв відомого мультфільму.

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

На сцені в танці ожили мрії Панди (Олександр Піщаний), бойові стилі Богомола (Ганна Підгорна), Журавля (Вікторія Ковердяга), Змії (Вікторія Шульга), Тигриці (Юлія Федоренко) та Мавпи (Ірина Бабкіна).

Уроки бойового мистецтва продемонстрували майстер Шифу (Олександр Бурковецький) та майстер Угвей (Владислава Орлова).

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Втеча Тайлунга (Чернієнко Деніза) змусила глядачів затамувати подих.

ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Студенти доклали чимало зусиль до постановки. Це їх перша велика робота. Вітаю Вас, шановні студенти, з вдалою прем’єрою. Найвища оцінка – оплески юних глядачів.
Випадковостей не буває!

Більше фото можна переглянути ТУТ

З повагою керівник проекту
кандидат педагогічних наук, доцент,
завідувач кафедри хореографії та художньої культури
Людмила Андрощук

3 коментарі до “ТАНЦЮВАЛЬНА«ПАНДА КУНГ-ФУ» ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ”

1. Молодці! Гарна вийшла вистава! Море позитиву, веселий сміх та чудовий настрій переповнювали глядачів на протязі перегляду дійства. Так тримати!!!

2. Я радий, що ви знову довели, що ми найкращі, вітаю, ви дуже хотіли цього виступу! МОЛОДЧИНКИ))))