ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

16 березня о 14:00 год. на базі факультету мистецтв відбувся ІІІ, завершальний етап загальноміського конкурсу дитячої творчості «Ми малюємо весну», в якому взяли участь учні 1-4 класів, наймолодші його учасники!

Юних художників та їхніх учителів, а також батьків і друзів, які вболівали за конкурсантів, гостинно зустріли на кафедрі образотворчого мистецтва, надавши для проведення заходу спеціалізовану аудиторію, обладнану всім необхідним. Методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Інна Толобистюк побажала успіхів учасникам конкурсу і оголосила склад журі: викладачі кафедри образотворчого мистецтва, доценти Ольга Музика (голова журі), Анатолій Король, Леонід Базильчук.

Зручно розмістившись за мольбертами та столом, приготувавши художні матеріали (різні фарби і пензлі, кольорові олівці, папір, ножиці, клей – для аплікації) юні митці стали творити!

Діти працювали 1,5 години, які пролетіли дуже швидко. І ось останній учасник конкурсу завершив свою роботу. Нелегко було членам журі визначити переможців, адже кожен малюнок був цікавим і неповторним! Діти вклали всі свої сили, любов і натхнення, своє авторське бачення образу Весни! Були і сльози, і посмішки, адже маленькі художники такі емоційні! Отже, порадившись, журі вирішило розподілити конкурсні роботи за трьома номінаціями, і визначити переможців:

Номінація «Реалізм»

Рєка-Васильєва Альбіна, учениця 3 класу Навчально-виховного комплексу №24;
Смульська Ольга, учениця 4-Б класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання».

Грудякова Анна, учениця 4 класу закладу загальної середньої освіти № 3;
Гуртовенко Олександра, учениця 2-Г класу закладу загальної середньої освіти №11.

Заболотня Юлія, учениця 4 класу закладу загальної середньої освіти №8;
Горбатюк Анна, учениця 2-А класу закладу загальної середньої освіти №12;

Номінація «Символічний живопис»

Петренко Раїса, учениця 1-А класу закладу загальної середньої освіти № 4;
Бондаренко Катерина, учениця 4-А класу закладу загальної середньої освіти № 5.

Килимник Дарія, учениця 4-Б класу Уманського навчально-виховного комплексу №7;

3 місце:
Воловецький Станіслав, учень 3 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17;
Гуртовенко Валерія, учениця 2-А класу закладу загальної середньої освіти № 11.

Номінація «Декоративно-фантазійне мистецтво»

1 місце:
Осипович Дарина, учениця 4 класу закладу загальної середньої освіти №1.

2 місце:
Рак Анна, учениця 4-Г класу закладу загальної середньої освіти №14.

3 місце:
Сліпенька Крістіна, учениця 3 класу Уманського навчально-виховного комплексу №10;
Ткаченко Анна, учениця 2 класу закладу загальної середньої освіти №1.

Щиро вітаємо юних конкурсантів і їхніх педагогів, бажаємо подальших успіхів і творчих злетів! Нехай весна зігріє ваші серця, не зважаючи на погоду!

Прокоментуй!  • березня 21, 2018