ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ У МУЗИКАНТІВ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ФАНТАСТИЧНА ПОДОРОЖ ДО ОДЕСИ!

У МУЗИКАНТІВ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ФАНТАСТИЧНА ПОДОРОЖ ДО ОДЕСИ!

16 березня викладачі та студенти факультету мистецтв спільно зі студентами УОМУ ім. П.Д. Демуцького традиційно відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету.

Шедевр ліричної опери, монументальна “Аїда” Джузеппе Верді під орудою запрошеного диригента – Алли Кульбаби, вразила кожного відвідувача, адже за стильовими особливостями “Аїду” можна віднести до жанру “великої французької опери”, у якій розгорнуті масові сцени і ансамблі, урочисті процесії і балет. Вистава виявилася, справді, видовищною та захоплюючою і не залишила байдужим жодного відвідувача!

“Аїда” – це пристрасний гімн юності, поема про кохання двох юних сердець, створена вже літнім чоловіком. В ній Верді вдалося поєднати, як зазначив Массімо Міла, «природжені сили душі й гарібальдійську відвагу свого натхнення зі зрілістю духовного світу, поглибленого багатьма роками життєвого досвіду, і досконалістю, досягнутою настирливим і важким пошуком».

З поїздки наші туристи повернулися приємно враженими, натхненними та щасливими!