ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ДИПЛОМАНТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА (ЖИВОПИС)

Студенти ІІІ курсу напряму підготовки «Образотворче мистецтво» Козарецька Дарина та Мусатова Марічка стали дипломантами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з образотворчого мистецтва (живопис), яка проходила з 25 квітня по 27 квітня 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Перед переможцями І етапу олімпіади ставилися завдання: портрет натурника з плечовим поясом та пейзаж виконаний в умовах пленеру в техніці олійного живопису.

Козарецька Дарина та Мусатова Марічка під час виконання завдань олімпіади продемонстрували високу майстерність академічної школи живопису і дякують своєму наставнику, художнику-педагогу, викладачу кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрію Вікторовичу, який з першого курсу і на даний час викладає живопис.

Поряд із виконанням конкурсних завдань наші студенти мали змогу познайомитися із різними живописними школами України, та обмінятися досвідом щодо традиційних та новітніх технік образотворчого мистецтва.

Студенти Козарецька Дарина та Мусатова Марічка висловлюють щиру подяку ректорові нашого університету проф. О.І. Безлюдному та колективу кафедри образотворчого мистецтва за надану можливість взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді.
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!