ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15 листопада творчі колективи мистецько-педагогічного факультету взяли участь у святкуванні Дня працівника сільського господарства, яке відбулося в будинку культури с. Родниківка Уманського р-ну.
Яскравим виступом привітали глядачів учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» хореографічною композицією «Їхали козаки».

Окрасою свята став темпераментний і запальний «Циганський танець» у виконанні учасників народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві».

По завершенню дійства колективам було вручено подяки за високу виконавську майстерність та вагомий творчий внесок у розвиток культури міста та району.