20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

«УМАНЬ-САРАГОСА»

Маєте нагоду, хто ще не зміг, переглянути україно-іспанську виставку живопису, яка більше двох місяців проходить у залі Уманського художнього музею в рамках міжнародного проекту «Умань – Сарагоса»!

У проекті прийняли участь студенти і випускники факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини: Олег Сирота, Віктор Лисинюк, Олена Попсуй.

На відкритті виставки відомий одеський дизайнер Володимир Уманенко представив цікавий перформанс за участю студентів факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» Анни Біліченко, Ірини Трач, Дарʼї Закерничної, Олени Попсуй. Моделі демонстрували сукні, виготовлені із афіш короткометражних фільмів, що приймали участь у фестивалі.

Цю мистецьку акцію ініціювали уманська художниця, організаторка інтернаціональних проектів мodern-аrt Одарка Дьома-Пісна та іспанський скульптор і живописець Карлос Гарсіа Лаос.

На виставці представлено 12 олійних творів художників з Умані та Сарагоси. Це – сучасний живопис. Попри всю різноманітність творчих підходів, роботи митців, представлені на виставці, об’єднує внутрішня динаміка образів, сюжетів, але, в той же час, різнять власні погляди на стан нашого Буття! Це досить своєрідний спектр вітчизняної та зарубіжної творчості художників, які працюють у «модерному» напрямку. Їхнє мистецтво сьогоднішнього дня, і в ньому вони виражають свій настрій за рахунок певної колористики, плям, геометричних фігур тощо. Так вони бачать світ, так малюють… І це –ново, і це незвично…

У виставці «Умань-Сарагоса» взяли участь іспанські художники:
Карлос Гарсіа Лаоса «Важкі часи»;
Пілар Ескотас «Перехрестя»;
Бланка Бланко «Мрії і сни про подорож»;
Едвінг Аранго «Портрет українського Кобзаря Тараса Шевченка»;
Крістіна Лопес. «Нормальний» ( Із серії: «Штрихи до жіночого портрету»);
Лорена Домінго «Пейзаж подій».

Уманські художники:
Одарка Дьома-Пісна «Я поруч…»;
Наталія Семененко «Сплетіння»;
Віктор Лисинюк «Прогрес – Регрес»;
Олена Попсуй «ПраМа»;
Олег Сирота «Всі на боротьбу з вітряками»;
Віталій Якименко «Космічний пісок».

Любов до мистецтва та бажання його популяризувати – ось головна мета цього мистецького заходу!

Запрошуємо завітати до Уманського художнього музею тих, хто ще не встиг переглянути виставку, адже з 19 грудня експозицію україно-іспанського живопису буде демонтовано.

Залишити відповідь

Схожі новини

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

6 квітня свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Шинкарук Анастасія Василівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, родинної злагоди та

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Балдинюк Дмитро Іванович. Шановний Дмитре Івановичу! Прийміть щирі й сердечні вітання з

ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас до участі в роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» (23-24 вересня 2021 року)  Напрями роботи: Мистецька освіта в історико-культурологічному контексті. Стратегії