ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ

Шановні викладачі!

Доводимо до вашого відома, що 18–20 лютого 2019 року проводяться вебінари від компанії Clarivate Analytics з питань представлення наукових праць учених у світовій системі наукових комунікацій (доповідач – канд. біолог. наук Ірина Тихонкова, фахівець з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics):

18 лютого 2019 р. о 16:15.
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.
Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.

Реєстрація: https://goo.gl/mC91Hp

19 лютого 2019 р. о 16:15.
Тема:
В яких виданнях опублікувати власні дослідження.
Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.

Реєстрація: https://goo.gl/dwxt1C

20 лютого 2019 р. о 16:15.
Тема:
Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції.
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Реєстрація: https://goo.gl/Csf4Tv