ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 28 квітня 2022 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій.

Конференція буде проводитися дистанційно (онлайн платформа ZOOM https://us02web.zoom.us/j/8246771099?pwd=dkEzNElZSWVPcko5V0JRcklGNkRydz09)

Робота конференції планується за такими напрямками:

1. Європейська практика формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
  2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
  3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
  4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо обдарованих дітей у мистецькій освіті

Для участі у конференції необхідно до 27 квітня 2022 року подати до оргкомітету такі матеріали:

• заявку (зразок в інформаційному листі);
  • тему доповіді в електронному форматі;
  • електронний варіант тез – назва файлу «Прізвище учасника конференції _тези».

Матеріали науково-практичної конференції можуть бути опубліковані у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua/fahovi-vidannia/) та у збірнику наукових тез та статей «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» (o.m.pobirchenko@udpu.edu.ua, з поміткою: Естетичні засади 2022).

Завантажити (DOCX, 19KB)

ВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИВІТАННЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГЕ СТУДЕНТСТВО! Щорічно 22 січня український народ відзначає День Соборності та свободи України. Це свято нагадує нам, що ми є незалежною, соборною державою, ми – єдиний народ! Отож,

ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ!

13 травня 2024 року на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) заочної форми навчання, з

27 травня 2020 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася презентація навчального посібника «Основи вокальної майстерності» авторів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого