ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

27 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович!

Шановний Всеволоде Марковичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я,  життєвої наснаги, безмежного людського щастя, професійних успіхів та особистих творчих досягнень! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 19 квітня, свій День народження відзначає заступник декана з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна! Шановна Віро Степанівно! Від усього колективу щиро вітаємо

24 листопада 2023 року на кафедрі інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини в рамках ІХ Міжнародної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» відбувся круглий стіл щодо обговорення питань удосконалення освітніх

УВАГА ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!УВАГА ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

З метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу, 25 лютого 2022 року, МОН України звернулись з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу в усіх закладах освіти та оголошення канікул на два тижні. У