ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЯРМАРОК УЛЮБЛЕНИХ КНИГ»

ВІДБУЛАСЬ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЯРМАРОК УЛЮБЛЕНИХ КНИГ»

Нещодавно Студентська рада нашого університету провела благодійну акцію «Ярмарок улюблених книг». Даний захід було організовано на підтримку родини студентки 3 курсу факультету іноземної філології УДПУ Анастасії Рижак, брат якої загинув в зоні АТО, батько продовжує воювати, захищаючи честь України, а мати займається волонтерством.
Не залишились осторонь і студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету. Активну участь прийняла декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна, яка подарувала декілька книг на благодійний аукціон.

ВІДБУЛАСЬ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЯРМАРОК УЛЮБЛЕНИХ КНИГ» ВІДБУЛАСЬ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЯРМАРОК УЛЮБЛЕНИХ КНИГ»

Студенти, викладачі, працівники університетської бібліотеки – усі долучись до цієї справи. Кожен охочий відвідувач ярмарку міг придбати близьку до душі літературу, при цьому мав можливість як принести на продаж улюблену книгу, так і купити нову.

ВІДБУЛАСЬ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЯРМАРОК УЛЮБЛЕНИХ КНИГ»

Дякуємо усім небайдужим хто долучився до цієї благородної справи!