ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ХУДОЖНЬО-ОБРАЗНИЙ СВІТ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО»

ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ХУДОЖНЬО-ОБРАЗНИЙ СВІТ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО»

17 квітня 2024 року  здобувачі вищої освіти та викладачі факультету мистецтв відвідали онлайн гостьову лекцію «Художньо-образний світ Василя Сухомлинського», яку організував відділ змісту і технології педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (модератор –  Наталія Філіпчук, доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу) у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле».

Спікери заходу: Ольга Сухомлинська, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України; Леся Сухомлинська, доктор філософії, голова правління Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського; Олександр Міхно, доктор педагогічних наук, директор Педагогічного музею України.

Учасники заходу почули багато цікавих нових фактів із життя і педагогічної діяльності Батька і Вчителя, працелюба, людинолюба, геніального педагога всіх часів Василя Олександровича Сухомлинського від Ольги Василівни Сухомлинської.  Леся Сухомлинська  на основі аналізу художньої стилістики, образності, поетики казок й оповідань Василя Сухомлинського візуалізувала основні імперативи педагога, що виражають імперативи екології довкілля, відповідального ставлення до росли і тварин тощо. У своєму слові Олександр Міхно говорив про сюжетні лінії «Музичної скриньки» педагога, про музику, музичне виховання і про те, які етичні й естетичні цінності втілював Василь Олександрович у діяльність Павлиської школи. «Музична скринька» – альбом музичних творів, що полюбилися дітям. Влучним став афоризм педагога: «Музичне виховання – це не виховання музиканта, а перш за все виховання людини».

Співробітники та студенти факультету мистецтв сердечно дякують організаторам зустрічі та спікерам за цікаві, емоційні, пізнавальні доповіді. Нехай ваш професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал і надалі служить розвитку педагогічної освіти України! Ми впевнені, що постать Василя Сухомлинського ще буде досліджуватися століттями і українці будуть відкривати нові грані цієї видатної особистості!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та працювати!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Найяскравішою подією першого семестру навчального року на факультеті мистецтв є презентація першокурсників. Так, 13 листопада актова зала музичного корпусу була повністю заповнена глядачами та учасниками святкового дійства. На святковому концерті,

Вчора на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів». Робота конференції проходила за такими напрямами:

НЕЗАБАРОМ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ДИТЯЧОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ КРОК ВПЕРЕДНЕЗАБАРОМ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ДИТЯЧОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ КРОК ВПЕРЕД

Шановні викладачі, студенти, гості! Повідомляємо Вас, що 30 січня 2014 року о 15:30 в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться творчий звіт дитячого