ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”

ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”

Мистецтво не має меж. Цю просту істину довів ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія – 2015». Не по весняному похмуре й холодне 28 березня розквітло від дитячих посмішок, сміху, танців. Адже майже 1500 тисячі дітей віком від 6 до 19 років з різних куточків України з’їхались до Уманського державного педагогічного університету на фестиваль хореографічного мистецтва. Символом ІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія – 2015» стала балерина Квіточка ручної роботи, у виготовлення якої вклали душу всі студенти та викладачі кафедри хореографії та художньої культури на чолі із завідувачем кафедри Андрощук Людмилою Михайлівною. Гасло хореографічного фестивалю: «Єднання людей з різних регіонів України заради миру!!!». В цьому році учасниками фестивалю були танцювальні колективи з Одеської, Київської, Вінницької, Кіровоградської, Хмельницької, Львівської, Черкаської, Сумської областей. У конкурсній програмі взяли участь більше десяти Уманських колективів, серед яких учасники дитячої хореографічної студії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманської ЗОШ № 5 ім. В. І. Чуйкова, Уманської дитячої школи мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості, Уманського-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка, Уманського національного університету садівництва, Клуб танцювального спорту «Art-dance», Уманського НВК № 24, Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області, Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 – колегіум» та інші.

Приємною несподіванкою для учасників фестивалю став виступ майбутньої зірки Української естради – Каріни Лемешко з м. Києва. Ця напрочуд талановита дівчинка відкрила своїм виступом церемонію нагородження «Квітневої феєрії».

ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ - 2015"

За традицією, у складі журі були присутні професіонали в галузі хореографічного мистецтва: Захарчун Сергій Миколайович ‒ завідуючий художньо-постановочною частиною Черкаської обласної філармонії, балетмейстер-репетитор народного ансамблю танцю «Черкащанка» ЧНУ ім. Б.Хмельницького, соліст балетної групи Черкаського Академічного Заслуженого Українського Народного хору; Захарчун Жанна Миколаївна ‒ викладач ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, солістка балетної групи Черкаського Академічного Заслуженого Українського Народного хору; Савчук Тетяна Михайлівна – шеф-редактор журналу «Мир детства и чудес» (м. Київ). Очолив склад журі – Захарчун Сергій Миколайович. Нелегко прийшлось членам журі: зразкові, аматорські, народні, професійні…, всі колективи заслуговували на вищу відзнаку фестивалю – «Гран-Прі». Тому, дуже приємно, що головний приз ІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія – 2015» у номінації «Гран-Прі» отримав хореографічний колектив «Крок вперед» (м. Умань). Керівник – Вікторія Глобчак. Вітаємо хореографічний колектив «Крок вперед» з перемогою!

Голова організаційного комітету хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія» Ольга Бикова