20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ З ІСТОРІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

28 березня на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відбувся захист курсових робіт студентів-хореографів IV курсу заочної форми навчання. Науковий керівник робіт та викладач дисципліни «Історія хореографічного мистецтва» – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.
Тематика курсових робіт охоплювала життєвий і творчий шлях провідних українських та зарубіжних танцівників та балетмейстерів.

Так предметом дослідження Валентини Бунь стало життя і творчість учениці видатного хореографа Курта Йосса – Піни Бауш.
У дослідженні Богдани Пілець було розкрито основні віхи творчої діяльності художнього керівника та головного балетмейстера Великого слобожанського ансамблю пісні і танцю, головного балетмейстера театру народного танцю «Заповіт», декана факультету хореографічного мистецтва харківської державної академії культури, професора хореографії Бориса Колногузенка.
Наукові розвідки Наталії Косар презентували життя і творчість артистки балету Маріїнського театру, видатної балерини лірико-романтичного і трагедійного плану Ольги Спесівцевої та однієї із найяскравіших зірок балету ХХ ст. Анни Павлової.
Курсова робота Наталії Надвірянської була присвячена життєвому і творчому шляху американських танцівниць, засновниць танцю модерн Лої Фуллер та Айседори Дункан.
Життя і творчість відомої танцівниці і музи геніального балетмейстера Юрія Григоровича – Наталії Безсмертнової було відображено у роботі Ірини Федорової.
Творчу діяльність Моріса Бежара, відомого французького хореографа та реформатора балету, людини, яка багато в чому перевернула традиційні уявлення про балет, а його трупа успішно гастролювала по всьому світу кілька десятиліть було досліджено у роботі Олександри Перелигіної.
Життя та творчу діяльність азербайджанської артистки балету Лейли Векілової було окреслено у дослідженні Оксани Маковій.
Курсова робота Олега Сірака була присвячена життю та творчості одного із провідних хореографів світу, керівника Санкт-Петербурзького державного академічного театру балету Бориса Ейфмана.
Варто зазначити, що захист курсових робіт відзначився високим рівнем проведених досліджень, у яких студенти мали нагоду доторкнутися до історичного минулого провідних майстрів світового хореографічного мистецтва.
Вітаємо студентів-хореографів з успішним захистом курсових робіт! Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

14 листопада в 101 аудиторії відбувся захист переддипломної практики студентів І курсу ОКР «спеціаліст» спеціальності «Образотворче мистецтво». До захисту практики майбутні спеціалісти поставилися відповідально, підготувавши належним чином документацію та надавши

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ АНДРІЄВСЬКОГОУСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ АНДРІЄВСЬКОГО

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Ігоря Михайловича Андрієвського. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства,

ЯК ХОРЕОГРАФИ АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ СВЯТКУВАЛИЯК ХОРЕОГРАФИ АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ СВЯТКУВАЛИ

«Ой Калита, Калита, із чого ж ти вилита? Ой я з жита сповита, ой я сонцем налита Для красного цвіту по білому світу…» З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим