ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ»

15-16 травня 2024 року здобувачі-хореографи та творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь в ХІ Міжнародному полікультурному онлайн фестивалі-конкурсі «Переяславський дивограй», який проводився на базі Університету Григорія Сковороди у Переяславі.

Мета фестивалю-конкурсу: популяризація музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

Цього року із власними композиціями сучасного танцю (викладач – Ірина Тандитна) у фестивалі-конкурсі взяли участь здобувачки спеціальності 024 Хореографія та творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури.

Здобувачка 4 курсу спеціальності 024 Хореографія Валерія Єфіменко за хореографічну композицію «Діамантова спокуса» отримала диплом ІІІ ступеня.

Здобувачки 2 курсу спеціальності 024 Хореографія Юлія Маліцька та Тетяна Фесенко за хореографічну композицію «Чесний перед собою» вибороли диплом ІІ ступеня.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» під керівництвом доктора філософії, викладача кафедри хореографії та художньої культури Анастасії Подгорінової за хореографічні композиції «Весняночка» та «Музика душі» отримав диплом І ступеня.

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» під керівництвом викладача кафедри хореографії та художньої культури Вікторії Маркіної за хореографічні композиції «Соловей», «Дівочі забавки» «Український ліричний», «Танець гірських жінок» виборов диплом І ступеня.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги і нових звершень!

ВІДБУЛОСЯ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУВІДБУЛОСЯ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні на головному майдані університету відбулося довгоочікуване першокурсниками дійство ‒ «Посвячення у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини». Привітати нове поповнення до лав університету прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани,

ТАНЦЮВАЛЬНА РУХАНКА ВІД СТУДЕНТІВ ФМТАНЦЮВАЛЬНА РУХАНКА ВІД СТУДЕНТІВ ФМ

Традиційно, на початку жовтня, студенти та члени студентської ради факультету мистецтв проводять активний, спортивний тиждень. Жовтень цього року не став винятком. 4 жовтня 2023 року, на великій перерві, була організована

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

ДОРОГІ НАШІ ЧОЛОВІКИ! Вітаємо Вас з Днем Захисника Вітчизни — святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на