ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна!

Шановна імениннице! Прийміть найщиріші вітання з цим святковим днем!

Бажаємо Вам, щоб життя було сповнене приємними подіями, блискучими ідеями і справжніми перемогами! Нехай Ваша душа світиться від позитиву і гарного настрою! Нехай поруч завжди будуть близькі люди та вірні друзі! Яскравого позитивного настрою, високих досягнень, душевної гармонії, процвітання, міцного здоров’я, успіхів у всьому! Зі святом!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри хореографії та художньої культури