Сьогодні, 26 серпня, свій День народження святкує викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/Serdyuk.jpg)
Шановна Ярославо Олексіївно! У радісний і світлий День народження хочемо побажати Вам міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові! Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком!
Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва