ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 листопада, свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Щановна Ольго Яношівно! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Хочемо побажати Вам щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення, здійснення заповітних бажань, завжди святкового настрою і позитивних думок. Нехай кожен день приносить яскраві враження, приємні сюрпризи і нові знайомства.

Адміністрація,
професорсько-викладацький