ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя та приносять бажану радість і задоволення. Щедрої долі, миру і злагоди! З Днем народження!

Адміністрація,
професорсько-викладацький
та студентський колективи
факультету мистецтв

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВЛОЦЛАВЕК)НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВЛОЦЛАВЕК)

Куявський університет у Влоцлавеку запрошує на науково-педагогічне стажування «ЄВРОПЕЙСЬКІ ОСВІТНІ ЦІННОСТІ ТА ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТИ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА». м. Влоцлавек, Республіка Польща. 6 вересня – 17 жовтня 2021 року.

КРУГЛИЙ СТІЛ: “МУЗИКА ЯК РЕТРАНСЛЯТОР ФІЛОСОФІЇ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ”КРУГЛИЙ СТІЛ: “МУЗИКА ЯК РЕТРАНСЛЯТОР ФІЛОСОФІЇ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ”

03 грудня 2022 року відбулося дистанційне засідання круглого столу з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди!     Студенти 12з та 22з академічних груп заочної форми навчання та 22,

“ПРЕЗЕНТАЦІЯ” СТУДЕНТСЬКИХ ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ“ПРЕЗЕНТАЦІЯ” СТУДЕНТСЬКИХ ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 024 ХОРЕОГРАФІЯ

15 листопада було відроджено традицію презентації творчості здобувачів вищої освіти спеціальності 024 Хореографія.  Здобувачі 1 курсу яскраво представили історико-побутовий танець у вигляді казки. На сцені було відтворено еволюцію хореографії від