Сьогодні свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/06/Pobirchenko.jpg)
Шановна Олено Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, завжди світлого і доброго настрою, віри в себе і просування до своїх цілей. Нехай по життю Вас супроводжує удача й успіх, оточують близькі по духу люди, а кожен Ваш день сяє новими яскравими фарбами!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/07/Vitajemo-z-Dnem-Narodzhennya.jpg)
Адміністрація факультету,
кафедра образотворчого мистецтва