ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Горчинська Тетяна Сергіївна!

Горчинська Тетяна Сергіївна

Шановна Тетяно Сергіївно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від імені усього колективу мистецько-педагогічного факультету бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення усіх Ваших сподівань!
Бажаємо аби цей прекрасний день приніс здійснення найзаповітніших мрій, а яскраві фарби життя завжди наповнювали свіжістю щоденну палітру. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Миру, злагоди, благополуччя та достатку Вам і Вашій родині. З Днем народження!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Адміністрація факультету