ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Біленький  Іван Станіславович.

Шановний імениннику!

Вітаючи  з цим чудовим святом,  бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів.  Миру, злагоди, шани, любові  та благополуччя на довгі-довгі роки!