ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!

Шановна Оксано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, матеріального достатку, великої поваги та особистого щастя, великих досягнень і незламних успіхів в професійній діяльності та житті. Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ: «РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ ЗСЕРЕДИНИ: ТОЧКА ЗОРУ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСВІТЯНСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА»ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ: «РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ ЗСЕРЕДИНИ: ТОЧКА ЗОРУ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСВІТЯНСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА»

Шановні колеги! Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України від 02.05.2018 року 22.1/10-1304 оголошено онлайн-опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

СТУДЕНТИ 14 ТА 15 ГРУП ВПЕРШЕ ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУСТУДЕНТИ 14 ТА 15 ГРУП ВПЕРШЕ ВІДВІДАЛИ БІБЛІОТЕКУ

Студенти  14, 15 групи відвідали бібліотеку університету і отримали читацькі квитки та наукову літературу. Також на чолі з куратором мали нагоду ознайомитись з музеєм університету , пізнали його історію.

СТУДЕНТКУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НОМІНОВАНО НА НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ГОРДІСТЬ КРАЇНИ»СТУДЕНТКУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НОМІНОВАНО НА НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ГОРДІСТЬ КРАЇНИ»

Національна премія «Гордість країни» – проект Фонду Віктора Пінчука щороку вручається громадянам України, які продемонстрували виняткову відвагу та самовідданість. Партнерами Фонду є телеканал СТБ та газета «ФАКТИ». Вже сьомий рік