ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

28 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна.

Шановна Олена Віталіївна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, кохання, натхнення, благополуччя та достатку, мирного неба над головою! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемога, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри образотворчого мистецтва

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 20 березня 2020 року на базі факультету мистецтв Уманського

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.