ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

23  грудня  свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!

Шановна Олено Михайлівно! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, внутрішньої гармонії, особистісного зростання, турботи та підтримки близьких, сонця в душі та безмежного добра. Нехай Вам завжди усміхається фортуна, а поставлені цілі якнайшвидше втілюються в життя!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

21 травня 2022 року в м. Полтаві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «POLTAVA-ARTFEST». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: студент кафедри інструментального виконавства

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

12 жовтня в актовій залі нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини з ініціативи кафедри хореографії та художньої культури відбувся благодійний концерт «Допоможи ближньому» за підтримки профкому та студентської ради університету.