ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30  вересня  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  викладач  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Купчик Валентин Анатолійович.

Шановний імениннику!

Прийміть  щирі  та сердечні  вітання з нагоди цього свята!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.

1 квітня, у Всесвітній день сміху, команда мистецько-педагогічного факультету  у складі: Багірова Расіма, Анохіної Надії, Степури Костянтина, Шевчук Анастасії (31 група), Лук’янової Оксани (15 група)

ОГОЛОШЕННЯ! ЗБОРИ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВОГОЛОШЕННЯ! ЗБОРИ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ

12 вересня 2020 року об 11 год в 407 ауд. (корпус №3) відбудуться збори студентів першого курсу факультету мистецтв та їхніх батьків. Ви будете мати можливість поспілкуватись з адміністрацією факультету

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з Міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», що проводиться 27 квітня 2015 року кафедрою інструментального виконавства