ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри хореографії та художньої культури, заступник декана мистецько-педагогічного факультету з виховної роботи, а також чарівна і весела, добра та привітна людина Анастасія Юріївна Криворотенко.

Настя

Шановна Анастасіє Юріївно, вітаємо Вас з Днем народження! В цей день Вашого хвилюючого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.
Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

Настя

З повагою,
кафедра хореографії та художньої культури