ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович.
Шановний імениннику! З цієї світлої нагоди прийміть наші щирі вітання!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, благополуччя. Нехай притаманні Вам інтелігентність, порядність та професіоналізм, невичерпна життєва енергія приносять успіхи у педагогічній справі. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а Ваші успіхи та досягнення приносять тільки задоволення. Зі святом!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра інструментального виконавства