ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна!

Шановна Людмило Олександрівно!

Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму! Залишайтеся завжди такою ж веселою, радісною, доброю, нехай все Ваше життя буде суцільним святом!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри інструментального виконавства