ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ТАНЦЮ!

Культуру людства неможливо уявити без танців. Спортивні і народні, класичні та сучасні… Здавалося б вибирай що хочеш, але в будь-якому танці важливо не просто рухатися, а відчувати його кожною клітинкою тіла та всім серцем!

Міжнародний день танцю з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО відзначається 29 квітня – у день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новера, реформатора і теоретика хореографічного мистецтва, який увійшов до історії, як «батько сучасного балету».

Цього дня весь танцюючий світ відзначатиме професійне свято – театри опери і балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного, бального і народного танцю та інші, як професійні, так і аматорські.

Отож, вітаємо, в першу чергу, викладачів і студентів кафедри хореографії та художньої культури, а також усіх причетних до танцювального мистецтва із цим величним святом – Міжнародним днем танцю! Бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я та незгасаючого бажання творити прекрасне!

Адміністрація факультету