ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ

4 грудня у м. Київ пройшов ІХ Інтернаціональний Український Музичний Конкурс, присвячений пам’яті М. І. Спозіто, в якому взяли участь та вибороли диплом І ступеня студенти факультету мистецтв у складі інструментального гурту «Sеrbian star» (Йован Дрманіч, Александар Джорджевіч, Дарко Марковіч). Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інстументального виконавства Гусак Владислав Анатолійович.

Вітаємо учасників інструментального гурту «Sеrbian star» та їхнього художнього керівника із зайнятим І місцем. Бажаємо успіхів та подальших перемог!

КВІТИ

Учасники колективу «Sеrbian star» запрошують усіх бажаючих відвідати концертну програму гурту, яка відбудеться 12 грудня 2016 року о 14:00 в актовій залі корпусу № 3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

serby