ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Вітаємо студентку 44 групи факультету мистецтв напряму підготовки «Хореографія» Підгорну Ганну Іллівну, якій відповідно Наказу ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини №733 д/ф від 5.04.2016 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам університету на II семестр 2015/16 навчального року» призначено стипендію Президента України.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчих здобутків!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри хореографії