ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ

ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ

Нещодавно студентки спеціальності «Образотворче мистецтво» Резніченко Наталія (І курс магістратури) та Мусатова Марічка (ІІІ курс) взяли участь у Міжнародному художньому конкурсі «1050-річчя хрещення Польщі – хрест Мєшка І».

Цей конкурс відбувся під патронатом Примаса Польщі, Почесного Консула України в Познані та Президента міста Гнєзно. Організатором конкуром стала початкова школа № 3 імені Святого Войцеха в Гнєзно.

Наталія Резніченко за роботу «Портрет Мєшка І» виконану в техніці пастелі виборола почесне ІІІ місце, а Марічка Мусатова відзначена дипломом учасника.

Вітаємо учасників конкурсу з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення!