ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

18 травня, відповідно до графіку, на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), з використанням платформи Google meet.

Основною метою було з’ясування стану написання бакалаврських робіт та їх готовності до перевірки у програмі «Anti-Plagiarism», встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження.

Із першим етапом захисту випускної кваліфікаційної роботи студентів привітала в.о. завідувача кафедри, доцент Ольга МУЗИКА. Вона ознайомила присутніх із протоколом попереднього захисту та запросила до слова здобувачів та наукових керівників випускних кваліфікаційних робіт.

Студенти представили комісії доповідь, у якій висвітлили актуальність теми випускної кваліфікаційної роботи, обґрунтували її вибір, ознайомили присутніх
з метою та завданнями дослідження, а також презентували основні результати наукової роботи. Науковими керівниками були висловлені зауваження, рекомендації та побажання щодо вдосконалення робіт у змістовому та технічному планах для належної їх презентації під час захисту.

Усі випускні кваліфікаційні роботи були рекомендовані до захисту з умовою усунення недоліків.

Бажаємо усім здобувачами успішно пройти атестацію на здобуття ОС «бакалавр».

ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ!ДЕНЬ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ!

День єднання  —  молоде свято в Україні, яке відзначають 16 лютого. Це День єдності українців проти чергового акту агресії до України з боку росії. Лютий наповнений багатьма пам’ятними датами, зокрема

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИМІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Здобувачка 2 курсу ОС «бакалавр» за спеціальністю 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) ДАРИНА ФАРБАТЮК брала участь у молодіжному обміні «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…», організованим Уманський

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулися комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», та захист магістерських робіт студентів заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).