Головна » НОВИНИ САЙТУ » ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

Роздрукувати публікацію

18 травня, відповідно до графіку, на кафедрі образотворчого мистецтва відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), з використанням платформи Google meet.

Основною метою було з’ясування стану написання бакалаврських робіт та їх готовності до перевірки у програмі «Anti-Plagiarism», встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження.

Із першим етапом захисту випускної кваліфікаційної роботи студентів привітала в.о. завідувача кафедри, доцент Ольга МУЗИКА. Вона ознайомила присутніх із протоколом попереднього захисту та запросила до слова здобувачів та наукових керівників випускних кваліфікаційних робіт.

Студенти представили комісії доповідь, у якій висвітлили актуальність теми випускної кваліфікаційної роботи, обґрунтували її вибір, ознайомили присутніх
з метою та завданнями дослідження, а також презентували основні результати наукової роботи. Науковими керівниками були висловлені зауваження, рекомендації та побажання щодо вдосконалення робіт у змістовому та технічному планах для належної їх презентації під час захисту.

Усі випускні кваліфікаційні роботи були рекомендовані до захисту з умовою усунення недоліків.

Бажаємо усім здобувачами успішно пройти атестацію на здобуття ОС «бакалавр».

19 Травня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію