ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

22 грудня 2022 року на базі культурно-освітнього центру Фаворит Фест відбувся Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного  мистецтва онлайн «Новорічна магія мистецтва».

Диплом лауреата ІІ ступеня конкурсу отримала студентка ІІІ курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв кафедри образотворчого мистецтва Вероніка Головатюк. Під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва Олени Семенової.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

Шановні викладачі, аспіранти, докторанти! Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 17-18 жовтня 2019 року в Уманському державному педагогічному

ОГОЛОШЕННЯ!ОГОЛОШЕННЯ!

23. 04 2024 р. на четвертій парі (12:50–14:10)  відбудеться відкрите заняття із навчальної дисципліни Методика навчання інтегрованого курсу «Мистецтво» на тему: «Мистецтво рідного краю. Наївний розпис сестер Ярини та Софії