ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні колеги, освітяни!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою Ви займаєтеся, має величезну значимість для процвітання нашої держави.
Сьогодні, Ви формуєте свідомість і громадянську позицію нового покоління педагогів, допомагаючи визначити їм своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Невтомною працею свого розуму і серця Ви створюєте надійне підґрунтя для духовного, соціального та культурного розвитку особистості.
У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, добробуту та нових професійних досягнень!
Зі святом Вас, дорогі друзі!

З повагою, в. о. декана мистецько-педагогічного факультету,
заслужений працівник культури України, доцент Леонід Ятло

Один коментар до “ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!”

1. До поки сонце світить з висоти,
    Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
    Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
    І дням наступним від душі радіти!
    Хай щастя завжди супроводить Вас,
    Людська повага й шана не минають,
    А вашу мрію й працю повсякчас
    Лиш визнання вінчають!