ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИСЛОВЛЮЄТЬСЯ ПОДЯКА УЧАСНИКАМ ТРІО «ГОНТА» ЗА УЧАСТЬ У МИСТЕЦЬКОМУ ТУРІ «АРТ-ДЕСАНТ»

Чоловіче вокальне тріо «Гонта» УДПУ імені Павла Тичини у складі заслужених працівників культури України Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика нещодавно повернулося з чергової поїздки в зону бойових дій на Донбасі, яка відбулася за участі видатних діячів культури, церкви, літератури та науки у рамках унікального мистецького туру «Арт-Десант».

Учасникам тріо добре вдалося підготувати та організувати різдвяну концертну програму для воїнів АТО та мешканців Луганської та Донецької областей. Наші вокалісти майстерно виконали також добру в’язанку українських народних, запальних відважних повстанських та сучасних патріотичних пісень.

Окрім цього учасники тріо «Гонта» виконали ще одну почесну і приємну місію – передали воїнам АТО від батьків та діток, які навчаються в другому класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Умань подаруночки, малюнки та гарні побажання.

DSC_0535

25 грудня на ім’я ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини професора Олександра Івановича Безлюдного надійшов подячний лист заступника Голови «Волонтерського Легіону Свободи» Олега Білика.

Текст подяки:

1

Висловлюємо щиру дяку й захоплення Вашим колегам-викладачам Валентину Купчику, Петрові Волошину, Василеві Семенчуку – тріо «ГОНТА», які взяли участь в турі АРТ-ДЕСАНТУ «Святий Миколай українців привітай» 16-21 грудня 2015 року до захисників ВІТЧИЗНИ, мешканців прифронтової смуги, сиріт і знедолених діток в найнебезпечніших точках Луганщини й Донбасу, зокрема Біловодський р-н, м. Щастя, м. Сіверсько-Донецьк, м. Бахмут та станиця Луганська.

Висока виконавська майстерність, професійність, гнучкість, порозуміння й товариська солідарність в непростих умовах війни зажили слави у бійців і в колі титулованих артистів-волонтерів заслужених артистів України Світлани Мирводи, Лесі Горової, Леоніда Репети, професора Володимира Семистяги та особисто моєї.

Сподіваємося на подальші творчі взаємини для перемоги й утвердження Української Державності.

Заслужений діяч мистецтв – мистецький провідник Сергій Архипчук

З повагою і шаною, заступник Голови «Волонтерського Легіону Свободи» Олег Білик