ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури Ткачук Дмитро Євгенійович!

Шановний Дмитре Євгенійовичу! Вітаємо Вас з днем народження! В цей день Вашого хвилюючого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.

0_80aee_2f7e25af_orig

Адміністрація факультету,
колектив кафедри хореографії
та художньої культури

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.

25 квітня у виставковому центрі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація творчого доробку студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

21 грудня свій ювілейний День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Щербіна Інна Василівна. Шановна Інна Василівна! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня

ЗАСІДАННЯ ГРУПИ ЗІ ЗМІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)ЗАСІДАННЯ ГРУПИ ЗІ ЗМІСТУ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

26 травня у дистанційному режимі (на платформі Zoom) відбулось засідання групи зі змісту та якості освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Керівник групи: Семенчук Василь Васильович – доцент,