ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Педагогічна практика є складовою частиною професійної підготовки фахівців освітнього ступеня «бакалавр» і «магістр». Педагогічна практика у професійних школах, професійних ліцеях, академічних ліцеях, гімназіях та позашкільній освіті є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх педагогів, важливим етапом їхнього професійного зростання. Практична підготовка забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією та практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів, що зумовлює опановування цими складниками професійної компетентності.

Здобувачі вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) продемонстрували свої теоретичні знання на практиці про що звітувалися на звітній конференції. Виробнича практика проходила в Закладах загальної середньої освіти де здобувачі випробували свої здібності в якості вчителів образотворчого мистецтва (мистецтва), проводивши уроки та виконували обов’язки вчителів-предметників.

Педагогічна практика – одна із сходинок до педагогічної професії. Побажаємо нашим магістрам творчості та успіхів.

ПОХІД ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУПОХІД ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

25 жовтня 2018 року найактивніші студенти першого курсу факультету мистецтв (11, 14, 38, 39 групи) під керівництвом кураторів А. Коваленка та Л. Обманець відвідали музей Історії університету. Змістовну доповідь про

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з Міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», що проводиться 27 квітня 2015 року кафедрою інструментального виконавства