ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

14.04.2023 р. відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти 4 курсу ОС «Бакалавр» Спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Практика здобувачів вищої освіти 4 курсу, відповідно до робочого плану, розпочинається в першому семестрі (з 17 жовтня 2022р. по 28 жовтня 2022 р.) та завершується в другому семестрі (з 20 лютого 2023 р. по 17 березня 2023 р.).

Після завершення педагогічної практики здобувачі вищої освіти оформлюють результати практики в документальному вигляді для здачі керівнику практики. Перелік документації здобувачі отримали перед початком практики, на настановчій конференції.

Студенти-практиканти поділилися враженнями від перебування у закладах освіти. Не дивлячись на ситуацію, яка склалася в нашій країні, заклади освіти функціонують, хоча і в змішаному форматі. Вчителі, тих закладів де проходили практику наші студенти-практиканти надавали професійні поради та консультації, що допомагало нашим майбутнім вчителям проводити уроки на високому рівні. Всі здобувачі вищої освіти отримали позитивні оцінки.

Дякуємо всім, хто докладає значних зусиль на ниві педагогічної праці, незважаючи на такий складний час.

27-28 листопада в Уманському державному педагогічному університеті відбудуться урочистості з нагоди 25-річчя з часу заснування мистецьких спеціальностей в університеті. В програмі святкувань: 27 листопада 2014 року 9:30 – виставка творчих

ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ

На минулому тижні делегація УДПУ імені Павла Тичини на запрошення партнерського навчального закладу – Державної вищої школи професійної освіти імені Яна Амоса Коменського завітала до м. Лєшно (Польща). У складі

Старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, керівник «Молодіжного камерного хору» – Оксана Сухецька взяла участь у виконанні Колядки віртуальним хором керівників колективів –Лауреатів Міжнародного різдвяного хорового фестивалю-форуму в