ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми музичного виконавства в умовах сучасної мистецької освіти», яка відбудеться 26-27 квітня 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, майстер-класи.

Конференція буде проводитися дистанційно (онлайн ZOOM)

Робота конференції планується за такими напрямками:

1. Особливості підготовки фахівців музичного мистецтва у системі спеціалізованої мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  2. Становлення та розвиток виконавських шкіл: історико-педагогічний аспект.
  3. Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту освітнього процесу в контексті вітчизняної підготовки фахівців музичного мистецтва.
  4. Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
  5. Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах.
  6. Проблеми мистецької освіти в умовах сьогодення.

Умови участі в конференції

Для участі у конференції необхідно до 25 квітня 2023 року подати до оргкомітету такі матеріали:

• заявку (зразок в інформаційному листі);
  • квитанцію про оплату участі в конференції.

Матеріали конференції (програму та збірник тез), буде опубліковано на сайті факультету мистецтв https://mpf.udpu.edu.ua/vydavnycha-diyalnist/.

Організаційний внесок (наукова послуга) учасника конференції становить 150 грн. (5$ USD), що передбачає підготовку програми конференції, збірку матеріалів тез, електронні сертифікати учасників, технічний супровід конференції тощо.

Програми конференції, сертифікати і збірники тез будуть надіслані учасникам на їх електронні адреси. Друковані варіанти матеріали будуть надсилатися за індивідуальним замовленням. Кошти надсилати на картку Приватбанку 5168-7456-1294-3867 (Радзівіл Тетяна Анатоліївна)

Координатор конференції:

(096)703-11-38 – Бойко Ірина Михайлівна

Електронна адреса:  royalsolo2014@gmail.com

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів мистецьких і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів, студентів!

З повагою, оргкомітет.

Інформаційний лист конференції

Завантажити (DOCX, 42KB)

24 лютого в Уманському міському Будинку культури імені Ю.К. Смолича за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом». Благодійний хореографічний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра