ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

14.04.2023 р. відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти 4 курсу ОС «Бакалавр» Спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Практика здобувачів вищої освіти 4 курсу, відповідно до робочого плану, розпочинається в першому семестрі (з 17 жовтня 2022р. по 28 жовтня 2022 р.) та завершується в другому семестрі (з 20 лютого 2023 р. по 17 березня 2023 р.).

Після завершення педагогічної практики здобувачі вищої освіти оформлюють результати практики в документальному вигляді для здачі керівнику практики. Перелік документації здобувачі отримали перед початком практики, на настановчій конференції.

Студенти-практиканти поділилися враженнями від перебування у закладах освіти. Не дивлячись на ситуацію, яка склалася в нашій країні, заклади освіти функціонують, хоча і в змішаному форматі. Вчителі, тих закладів де проходили практику наші студенти-практиканти надавали професійні поради та консультації, що допомагало нашим майбутнім вчителям проводити уроки на високому рівні. Всі здобувачі вищої освіти отримали позитивні оцінки.

Дякуємо всім, хто докладає значних зусиль на ниві педагогічної праці, незважаючи на такий складний час.

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній  науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 2-3 квітня 2020 року факультетом мистецтв Уманського державного педагогічного

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Серед присутніх гостей – випускники загальноосвітніх закладів та студенти коледжів, перед якими постало питання