ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ФЕСТИВАЛІ “АРТ-ДОМІНАНТА”

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ФЕСТИВАЛІ “АРТ-ДОМІНАНТА”

Шановні викладачі та студенти!

Харківський національний педагогічний університет
імені Г.С. Сковороди

Національна Всеукраїнська музична спілка
Факультет мистецтв Харківського національного педагогічного університету
імені Г.С. Сковороди

при інформаційній підтримці Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

Запрошують до участі в ІІІ Всеукраїнському музичному конкурсі-фестивалі “Арт-Домінанта”, який проводиться в один тур та відбудеться з 16 по 19 квітня 2015 року на базі факультету мистецтв Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Конкурс проводиться з метою популяризації народно-інструментального та вокально-хорового мистецтва, виявлення та підтримки музично обдарованої молоді, створення умов для обміну педагогічним, виконавським досвідом між викладачами та виконавцями, знайомства з новими методиками викладання профільних дисциплін з народно-інструментального та вокально-хорового мистецтва.
Виступи учасників конкурсу оцінює журі, до складу якого входять відомі діячі культури і мистецтва, освіти та науки, вчені, педагоги, лауреати національних і міжнародних конкурсів.

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ
АДРЕСА: м. Харків, провулок Фанінський, 3 (учбовий корпус Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди), 4 поверх, ауд. 409.
За детальною інформацією звертатися за телефонами:

Директор конкурсу-фестивалю “Арт-Домінанта”
заступник декана з виховної роботи факультету мистецтв,
доцент ХНПУ імені Г.С. Сковороди
ДАНИЛЮК Микола Миколайович
+38(050) 605 20 69

Художній керівник конкурсу-фестивалю “Арт-Домінанта”
доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики
мистецької освіти та диригентсько-хорової підготовки ХНПУ ім. Г.С. Сковороди
СМИРНОВА Тетяна Анатоліївна.