ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ХОРЕОГРАФІЇ»

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ХОРЕОГРАФІЇ»

Із нагоди Дня науки 16 травня 2024 року відбулося засідання круглого столу «Перспективи розвитку сучасного мистецтва хореографії» для здобувачів кафедри хореографії та художньої культури.

Із доповідями виступили здобувачі-учасники наукових гуртків та проблемних груп кафедри хореографії та художньої культури, висвітливши широке коло питань: проблеми та перспективи розвитку українського народного танцю, досвід академічної мобільності, особливості роботи з дитячими хореографічними колективами.

Проблемну групу «Народно-сценічний танець у системі хореографічної освіти» (керівник – викладачка кафедри хореографії та художньої культури Вікторія Маркіна) представила Інна Шпак, здобувачка ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія із доповіддю на тему: «Український народний танець в системі професійного розвитку студентів-хореографів».

Від наукового гуртка «Мистецька альтернатива» (керівник – кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри хореографії та художньої культури Світлана Заєць) виступила Валерія Єфіменко, здобувачка ІV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія, із доповіддю на тему: «Досвід міжнародного обміну».

Проблемну групу «Розвиток креативності майбутнього вчителя хореографії засобами сучасного танцю» (керівник – викладачка кафедри хореографії та художньої культури Ірина Тандитна) представила Ілона Семенко, здобувачка ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія з доповіддю на тему: «Особливості занять хіп-хопом дітей дошкільного віку в танцювальній студії «VikNik».

Від проблемної групи «Застосування танцювально-рухових практик у хореографії» (керівник – докторка філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, викладачка кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Подгорінова) виступила Яна Макарчук, здобувачка І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) із доповіддю на тему: «Застосування елементів танцювальної терапії у роботі хореографічного колективу».

Науковий гурток «Формування творчого потенціалу особистості засобами хореографічного мистецтва» (керівник – кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри хореографії та художньої культури Ольга Бикова) представила Лідія Дорофєєва, здобувачка І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) із доповіддю на тему: «Практичні поради щодо розвитку soft skills школярів засобами хореографії».

Виступи були цікаві, актуальні, практичного спрямування, ілюстровані фото- та відео-матеріалами.

Щиро дякуємо усім доповідачам, слухачам та керівникам наукових гуртків та проблемних груп за розвиток студентської науки у напрямку хореографічного мистецтва!

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НИЖНИК Л.М. ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015»ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НИЖНИК Л.М. ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2015»

ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

14.04.2023 р. відбувся захист виробничої практики здобувачів вищої освіти 4 курсу ОС «Бакалавр» Спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Практика здобувачів вищої освіти 4 курсу, відповідно до робочого плану, розпочинається