ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗНАЙОМСТВО ЗІ СПІКЕРАМИ VІІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 23 квітня 2021 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Представляємо спікерів

Рошні Сараладеві Найр, артистка Бхаратанатьям (м. Дубай, ОАЕ)

Посилання на відео

Сиска Дарина Іванівна, в минулому солістка балету Штатного державного театру в Кошиці (Словаччина)