ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУ

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУ

Нещодавно в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч випускників 2004 року мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Хореографія».
Традиційно випускники завітали до рідного танцювального класу, в якому провели більшу частину свого часу впродовж п’яти років навчання. Приємним стало те, що зустрітися із випускниками прийшов у минулому куратор групи, викладач народно-сценічного та українського танцю, керівник ансамблю «Яворина», батько та наставник Григорій Опанасович Піддубний. А також викладач класичного, сучасного танцю, історії хореографії, керівник ансамблю сучасного танцю «Візаві», тепер кандидат педагогічних наук доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Людмила Михайлівна Андрощук.

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУ

Колишні студенти, а сьогодні досвідченні педагоги, керівники хореографічних колективів, з радістю та щирими посмішками на обличчях згадували проведені в університеті роки.
«Я б усе віддала, аби ще раз повернутися в ці до сліз рідні стіни та пройти цей шлях ще раз від початку до кінця. Люблю Вас і Ваш прекрасний факультет та університет» ‒ зазначила одна із випускниць.
Поринувши у спогади про неймовірні роки навчання колишні студенти не втрималися аби не стати до станка та згадати ті безцінні уроки, які отримали в рідному танцювальному класі на все життя.

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУ ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУ

Неабияке враження на випускників склали зміни на подвір’ї та в приміщенні університету. «Сучасні меблі, відремонтовані танцювальні зали, неймовірно гарне фойє. Це навчальний заклад нового покоління, який може «дати фору» будь-якому столичному вузу. В таких умовах гріх погано навчатися». Такою була думка випускників після проведеної їм екскурсії по університету.
«Бажаємо Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини процвітання, а рідному мистецько-педагогічному факультету – творчих злетів!» ‒ наголошували випускники.