День: 17.03.2016

14-15 березня 2016 року на базі ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулася Перша міжвузівська студентська олімпіада зі спеціальності «Хореографія» в Україні. Організаторами виступили учасники комплексного наукового проекту «Теоретичні та методичні засади

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні День народження святкує заслужений працівник культури України, учасник славнозвісного чоловічого тріо «Гонта», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Волошин Петро Миколайович. Шановний імениннику! Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди цього свята!