День: 23.10.2019

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво», присвяченій 30-річчю започаткування мистецьких спеціальностей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Конференція відбудеться 21 листопада 2019 року на базі факультету мистецтв.

Освітній процес у нинішніх умовах реформування вищої освіти в Україні передбачає розширення спектру методів формування професійних компетентностей майбутніх педагогів-хореографів. Одним із таких методів, що активно застосовується викладачами кафедри хореографії та художньої культури, є майстер-клас. Майстер-клас